Seminaria

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą szkoleniową dotyczącą druku 3D. Nasze szkolenia obejmują szeroki zakres zagadnień: począwszy od absolutnych podstaw tej technologii, poprzez praktyczne warsztaty z wykorzystaniem drukarek 3D w akcji, a skończywszy na zaawansowanych szkoleniach z zakresu projektowania przestrzennego i przygotowywania złożonych modeli pod druk 3D. Nasze szkolenia są prowadzone przez wykwalifikowanych trenerów, o ugruntowanej pozycji w polskiej branży druku 3D, a do szkoleń jest wykorzystywany sprzęt znanych i cenionych marek. Szkolenia odbywają się we Wrocławiu ( teren Wrocławski Park Technologiczny, lub w siedzibie klienta.

Szczegółowa oferta szkoleń z druku 3D:

Wszystkich zainteresowanych udziałem w szkoleniach z druku 3D i/ lub skanowania 3D zapraszamy do bezpośredniego kontaktu:

Dorota  Brot
tel.: (+48) 600 729 336
e-mail: kontakt@davinciengineering.pl

 

NOWOŚĆ! Praktyczne szkolenia handlowe dla firm z podstaw druku 3D w technologii FDM

Konferencje i seminaria 3D:

Czym jest druk 3D, jakie są jego rodzaje, czy będzie on przydatny w Twojej Firmie? Jaką technologię druku 3D wybrać? Czy warto kupić drukarkę 3D czy jednak zlecać to wyspecjalizowanym firmom? O tym wszystkim dowiesz się właśnie na tym szkoleniu.

Szczegółowy program szkolenia:

Copyright © 2019 www.davinciengineering.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone