Oferujemy wydruki na zlecenie klienta w PLA i ABS.

Wydrukujemy w 3D wszystko co zaprojektujesz.

Jedną ze specjalności naszej firmy jest wydruk 3D, a więc tworzenie przestrzennych obiektów, powstających na podstawie komputerowych modeli. Dzięki zastosowaniu nowoczesnych technologii oraz korzystaniu z bogatego doświadczenia, jesteśmy w stanie tworzyć dla Państwa skomplikowane makiety architektoniczne, funkcjonalne przedmioty użytkowe czy też prototypy o odpowiednich parametrach.

Aby efekty naszej pracy zadowalały Klientów, działamy z największą precyzją i dbałością o każdy detal, a w uzyskiwaniu najwyższej jakości pomagają nam najlepsze na rynku drukarki. Dzięki nowoczesnemu sprzętowi jesteśmy w stanie tworzyć wydruki 3D w niemal wszystkich kolorach, dlatego poza trwałością i możliwością praktycznego zastosowania wydrukowanych produktów, uzyskujemy również ich wyjątkowy efekt wizualny.

Praca jest naszą pasją, dlatego do każdego zlecenia podchodzimy z zaangażowaniem i obsługujemy każdego Klienta w pełni indywidualnie. Zachęcamy do zapoznania się z naszymi dotychczasowymi realizacjami i do kontaktu!

Copyright © 2019 www.davinciengineering.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone