O DaVinci Engineering

           

Firma Davinci Engineering powstała z pasji oraz inżynierskiego doświadczenia, z myślą wykorzystywania nowych technologii konstruowania i wykorzystania druku 3D przy etapach walidacji modelu bądź całego projektu. Nowe narzędzia 3D niosą ze sobą nowe mozliwości: od prototypowania, poprzez jednostkowe kreowanie wyrobów, a nawet małoseryjnej produkcji. Nasza firma lokuje się w głównym nurcie nowych technologii związanych z projektowaniem, przetwórstwem tworzyw sztucznych kompozytowych oraz najnowszą technologią druku 3D.

Działalność firmy opiera się na funkcjonowaniu sklepu internetowego www.filamenty3d.com.pl z ofertą Drukarek 3D, długopisów 3D, skanerów 3D, jak również wysokiej jakości Filament 3D. Ponadto oferujemy usługi od projektu oraz skanowanie 3D aż po wydruk 3D. Wielkości wydruków do 1000mm

Technologia drukowania przestrzennego to IV rewolucja technologiczna z roku na rok zwiększająca swój udział w rynku. Co więcej, innowacyjne drukarki 3D znajdują zastosowanie w wielu branżach. Inżynierowie, projektanci, lekarze i naukowcy oraz archeolodzy. Pozwalają one  na materializowanie obiektów na podstawie komputerowych modeli w trzech wymiarach, które można dotknąć, przymierzyć, optymalizować.

Nasza pracownia została wyposażona w najnowocześniejsze urządzenia aby sprostać rapid prototyping. I znalazły u nas miejsce następujące technologie wydruku 3D:

FDM,FFF - Jest jedną z najpopularniejszych technik "rapid prototyping". W metodzie tej materiał (zazwyczaj tworzywo sztuczne) jest podgrzewany do jego temperatury topnienia, a następnie ekstrudowany w trójwymiarowych osiach XYZ.

SLS -Selektywne spiekanie laserem. Urządzenia SLS tworzą obiekty poprzez nanoszenie kolejnych warstw proszku tworzywa sztucznego, a następnie ich selektywne spiekanie laserem. Podczas tego procesu zwykle używa się poliamidów (PA11 i PA12)

SLA- Stereolitografia, Zaczynając od pliku 3D, część jest tworzona warstwa po warstwie, od dołu ku górze, w naczyniu z płynnej żywicy epoksydowej, która twardnieje w wyniku bombardowania wiązką laserową.

Polyjet- drukuje poprzez natryskiwanie zaawansowanego technologicznie materiału fotopolimerowego jako ultra cienkiej warstwy (16 µ) na podstawę obiektu warstwa po warstwie, aż do ukończenia części.

MISJA FIRMY: Dostarczając innowacyjne technologie druku 3D materializujemy Twoje pomysły


WIZJA: Partner od projektu do wykonania, dostarczający drukarki 3D i filamenty, praktyczna inżynieria w druku 3D.

Myślimy niestandardowo:

Od koncepcji do produktu

… jeśli tradycyjne metody to już za mało, a twoje pomysły ocierają się o ograniczenia technologiczne odkryj nowe możliwości druku 3D w przemyśle...

…mówisz rapid prototyping, myślisz DaVinci Engineering

-chcesz sprawdzić model własnego pomysłu?

-twoi podwykonawcy nie realizują jednostkowych zamówień?

-masz projekt ale wykonanie narzędzia kosztuje majątek?

-chcesz ulepszyć własne produkty?

-chcesz przeprowadzić testy?

-koszty uruchomienia jednostkowego pomysłu są zbyt duże?

-nie masz już dostępu do części zamiennych, gdzie urządzenie jest jeszcze sprawne?

...to dobrze trafiliście, my jesteśmy przekonani, że druk3D jest odpowiedzią na większość pytań.

 

Jesteśmy zespołem kreatywnych profesjonalistów.

 

Dane Firmy DaVinci Engineering *

DaVinci Engineering                                        

ul. Zakrzowska 19, 51-318 Wrocław,

Oddział Wrocław

Tel. +48 71 7501671

FAX. +48 71 7501666

Mob.+48 602 426 264, +48 783099903

email: kontakt@davinciengineering.pl
                                                    

 * Zeskanuj kod QR i dodaj nas do kontaktów prosto do telefonu.

Napisz co Cię interesuje

 

Tu jesteśmy dla Ciebie.

Copyright © 2019 www.davinciengineering.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone